Panevėžyje į iškvietimą su šviturėliais lekiančią greitąją rėžėsi vairuotojas

313

Panevėžyje į avariją papuolė greitosios medikai, skubėję gelbėti partrenkto dviratininko. Į lekiančią su švyturėliais greitąją neatidus vairuotojas vidury dienos sankryžoje tiesiog rėžėsi. Sužaloti paramedikai.

Neatidumo kaina šio opelio vairuotojui Klaipėdos, Tulpių ir Eimučio gatvių sankryžoje kainavo itin brangiai – sudaužyta paties mašina ir naujas greitosios pagalbos medikų automobilis. Negana to, po smūgio į šoną sužaloti liko greitosios paramedikai.

„Važiavom į skubų iškvietimą, avarija Kniaudiškių g. 6a. Mes važiavom su švyturėliais, čia va į vidurį įvažiavom, matau, kad visi praleidžia mane, bet iš kairės trenkė į šoną iš turgaus pusės ir viskas tuo baigėsi“, – pasakoja greitosios vairuotojas Stasys Pusvaškis.

Sankryžoje taranuotas reanimobilis tiesiog užlėkė ant šaligatvio ir nušlavė atitvarus. Pažirę stiklo duženos vairuotojui nesmarkiai prakirto skruostą, o kartu vykusiai paramedikei buvo smarkiau sužalota galva. Kolegų pagalbos prireikė ir blogai pasijutusiam opelio vairuotojui.

„Negirdėjo sako žmogus, bet kiti tai girdi, aš nesuprantu. 50 ir 50 proc. vieni praleidžia, kiti ne. Kiti važiuoja, į dangų žiūri, jam tas pats, vienodai“, – teigia S. Pusvaškis.

Greitosios automobilio opelio vairuotojas nepamatė atvažiuodamas Eimučio gatve nuo žemdirbių turgaus. Nors jis sankryžą kirto degant žaliam šviesoforo signalui, išvydus specialų transportą su švyturėliais, privalu sustoti ir praleisti.

„Trūksta atidumo, tolerancijos, juk mato, kad važiuoja automobilis, spec. automobilis su švyturėliais, su garsiniais signalais, ne šiaip sau mes važinėjam, jie irgi taip pat vyko į eismo įvykį kitą“, – mano greitosios direktorė Rūta Ramoškienė.

Panevėžio greitosios stotis iki šiol dirbo su 7 automobiliais, dabar paramedikų brigadoms kurį laiką teks dalintis 6 automobilius.

www.tv3.lt

Comments are closed.

Informuojame, kad siekiant geresnių naršymo sąlygų, šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami su tuo, paspauskite mygtuką „Sutinku“. Galėsite bet kada atšaukti savo pasirinkimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. daugiau informacijos

PRIVATUMO POLITIKA – asmenis, kurie registruojasi gauti rodykle.com naujienlaiškius arba sutinka gauti elektroniniu paštu siunčiamą mūsų informaciją. Registruojantis renkami šie duomenys: el. pašto adresas. Registruodamiesi duodate sutikimą AML rinkti ir tvarkyti Jūsų pateiktus asmens duomenis, kad AML pateiktų Jūsų užprenumeruotas naujienas; – asmenis, kurie rodykle.com interneto svetainėje rašo komentarus bei pildo užklausas. Atliekant šiuos veiksmus renkami šie duomenys: vardas, el. pašto adresas. Rašydami komentarą ar teikdami užklausą duodate sutikimą AML rinkti ir tvarkyti Jūsų pateiktus asmens duomenis; – interneto svetainės lankytojus (SLAPUKAI). Naujienų portalas rodykle.com, kaip ir daugelis tinklalapių, naudoja vadinamuosius slapukus (angl. cookies) tam, kad Jūsų skaitomas ir žiūrimas turinys labiausiai atitiktų Jūsų pomėgius. Slapukas – tai tekstinis failas, kuris yra įrašomas Jūsų kompiuteryje per Jūsų naršyklę, kad mūsų tinklalapis galėtų Jus įsiminti. Slapukas nėra naudojamas Jūsų tapatybės identifikacijai. Slapukai yra būtini norint naudotis rodykle.com paslaugomis ir turi būti suaktyvinti Jūsų naršyklėje tam, kad galėtumėte išnaudoti visas portalo rodykle.com funkcijas. Surenkamus duomenis naudojame rinkodaros tikslais Jūsų sutikimo pagrindu: siųsti Jums el. laiškus su naujienomis bei siekdami pagerinti svetainės veikimą. Jūsų asmens duomenis tvarkome laikydamiesi galiojančių Europos Sąjungos ir Lietuvos Respublikos teisės aktų reikalavimų. Asmens duomenys yra saugomi nuo praradimo, neleistino naudojimo ir pakeitimų. Jūs turite teisę susipažinti su savo asmens duomenimis ir kaip jie yra tvarkomi, reikalauti ištaisyti, papildyti ar sunaikinti pateiktus asmens duomenis, taip pat sustabdyti jų tvarkymo veiksmus (atšaukti savo sutikimą). Jeigu Jūs turite kokių nors klausimų, susijusių su asmens duomenų tvarkymu ar šia Privatumo politika, arba turite pasiūlymų, prašome susisiekti su mumis el. paštu [info@rodykle.com]

Uždaryti