Jei skalbimo procese įdėsite tai, dėmių neliks nei pėdsako

630

Klasikinis kovos su bet kokiomis dėmėmis metodas

Paruoškite nedidelį dubenį su vandeniu. Įberkite į jį sodos ( vieną valgomąjį šaukštą). Įdėkite nešvarų drabužį. Ir palikite pusvalandžiui. Paskui jau dėkite į skalbimo mašiną, nustatę tą režimą, kokiu rekomenduojama skalbti šį audinį.

Šaliname iš drabužių riebalų dėmes

Čia svarbu netempti laiko. Kai tik jūs pastebėjote, kad uždėjote riebalų dėmę, pabarstykite ją kukurūzų krakmolu ar talku. Palikite 7-8 val (per naktį). Atsikėlę išskalaukite drabužį, paskui išskalbkite mašinoje.

Atsikratome prakaito dėmių

Paimkite skystą muilą ir vandenilio peroksidą santykiu 1:2. Sumaišykite. Apdirbkite dėmę mišiniu. Po valandos išplaukite šaltame vandenyje.

Nedidelių dėmių ir nemalonaus kvapo šalinimas

Čia skalbiant įpilkite stiklinėlę baltojo acto.

Įsisenėjusių dėmių šalinimas

Būtina susmulkinti 5 aspirino tabletes, dėti jas į skalbimo mašiną. O su bakterijomis susidoros citrinų sultys, jei jų taip pat įpilsite į mašiną skalbiant. Sėkmės!

Comments are closed.

Informuojame, kad siekiant geresnių naršymo sąlygų, šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami su tuo, paspauskite mygtuką „Sutinku“. Galėsite bet kada atšaukti savo pasirinkimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. daugiau informacijos

PRIVATUMO POLITIKA – asmenis, kurie registruojasi gauti rodykle.com naujienlaiškius arba sutinka gauti elektroniniu paštu siunčiamą mūsų informaciją. Registruojantis renkami šie duomenys: el. pašto adresas. Registruodamiesi duodate sutikimą AML rinkti ir tvarkyti Jūsų pateiktus asmens duomenis, kad AML pateiktų Jūsų užprenumeruotas naujienas; – asmenis, kurie rodykle.com interneto svetainėje rašo komentarus bei pildo užklausas. Atliekant šiuos veiksmus renkami šie duomenys: vardas, el. pašto adresas. Rašydami komentarą ar teikdami užklausą duodate sutikimą AML rinkti ir tvarkyti Jūsų pateiktus asmens duomenis; – interneto svetainės lankytojus (SLAPUKAI). Naujienų portalas rodykle.com, kaip ir daugelis tinklalapių, naudoja vadinamuosius slapukus (angl. cookies) tam, kad Jūsų skaitomas ir žiūrimas turinys labiausiai atitiktų Jūsų pomėgius. Slapukas – tai tekstinis failas, kuris yra įrašomas Jūsų kompiuteryje per Jūsų naršyklę, kad mūsų tinklalapis galėtų Jus įsiminti. Slapukas nėra naudojamas Jūsų tapatybės identifikacijai. Slapukai yra būtini norint naudotis rodykle.com paslaugomis ir turi būti suaktyvinti Jūsų naršyklėje tam, kad galėtumėte išnaudoti visas portalo rodykle.com funkcijas. Surenkamus duomenis naudojame rinkodaros tikslais Jūsų sutikimo pagrindu: siųsti Jums el. laiškus su naujienomis bei siekdami pagerinti svetainės veikimą. Jūsų asmens duomenis tvarkome laikydamiesi galiojančių Europos Sąjungos ir Lietuvos Respublikos teisės aktų reikalavimų. Asmens duomenys yra saugomi nuo praradimo, neleistino naudojimo ir pakeitimų. Jūs turite teisę susipažinti su savo asmens duomenimis ir kaip jie yra tvarkomi, reikalauti ištaisyti, papildyti ar sunaikinti pateiktus asmens duomenis, taip pat sustabdyti jų tvarkymo veiksmus (atšaukti savo sutikimą). Jeigu Jūs turite kokių nors klausimų, susijusių su asmens duomenų tvarkymu ar šia Privatumo politika, arba turite pasiūlymų, prašome susisiekti su mumis el. paštu [info@rodykle.com]

Uždaryti