Geriausias močiutės receptas iš kaimo. Tobuli koldūnai iš bulvių

1 143

Savaitgalį trokštate palepinti savo šeimą gardžiais gaminiais? Drauge su portalo skaitytojais dalinamės nostalgišku močiutės receptu, kuris tikrai nepaliks abejingų. 

Bulviniams koldūnams reikės: bulvės: 400 gramų; miltai: 300-350 gramų; manų kruopos: 2 šaukštų; kiaušiniai: 1; druska.

Įdarui: vištienos filė: 250 gramų; svogūnai: 1; druska; juodieji pipirai; šaltas vanduo: 30 mililitrų.

Patiekimui: grietinė; kepti svogūnai; kepta šoninė; sviestas.

GAMINIMAS

Pirmiausia iš bulvių pagaminame bulvių košę, leidžiame jai visiškai atvėsti. Tuomet į sustingusias bulves įpilame manų kruopos bei įmušame kiaušinį, gerai sumaišome.

Tada supilame miltus į bulvių mišinį, suminkome minkštą tešlą bei paliekame ja pastovėti pusvalandžiui. Supjaustome vištienos filė bei svogūnus į mažus gabaliukus bei susmulkiname.

Pasūdome bei papiriname maltą mėsą, įpilame šalto vandens, gerai sumaišome.

Po to pabarstome darbo paviršių miltais, padaliname tešlą lygiomis dalimis, iš kiekvienos išmaišome tešlą. Viduryje įdedame 1 valgomąjį šaukštą vištienos ir juos formuojame apvaliai, sukdamos juos į rutulius.

Paskui verdame koldūnus sūdytame verdančiame vandenyje, jie turėtų iškilti į paviršių. Sumažinusios ugnį nuo iškilimo koldūnus verdame dar maždaug 8-10 minučių.

Patiekiame išvirtus mėsos koldūnus su grietine, keptais svogūnais, kepta šonine arba sviestu. Skanaujame!

worldrecipes.eu

Comments are closed.

Informuojame, kad siekiant geresnių naršymo sąlygų, šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami su tuo, paspauskite mygtuką „Sutinku“. Galėsite bet kada atšaukti savo pasirinkimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. daugiau informacijos

PRIVATUMO POLITIKA – asmenis, kurie registruojasi gauti rodykle.com naujienlaiškius arba sutinka gauti elektroniniu paštu siunčiamą mūsų informaciją. Registruojantis renkami šie duomenys: el. pašto adresas. Registruodamiesi duodate sutikimą AML rinkti ir tvarkyti Jūsų pateiktus asmens duomenis, kad AML pateiktų Jūsų užprenumeruotas naujienas; – asmenis, kurie rodykle.com interneto svetainėje rašo komentarus bei pildo užklausas. Atliekant šiuos veiksmus renkami šie duomenys: vardas, el. pašto adresas. Rašydami komentarą ar teikdami užklausą duodate sutikimą AML rinkti ir tvarkyti Jūsų pateiktus asmens duomenis; – interneto svetainės lankytojus (SLAPUKAI). Naujienų portalas rodykle.com, kaip ir daugelis tinklalapių, naudoja vadinamuosius slapukus (angl. cookies) tam, kad Jūsų skaitomas ir žiūrimas turinys labiausiai atitiktų Jūsų pomėgius. Slapukas – tai tekstinis failas, kuris yra įrašomas Jūsų kompiuteryje per Jūsų naršyklę, kad mūsų tinklalapis galėtų Jus įsiminti. Slapukas nėra naudojamas Jūsų tapatybės identifikacijai. Slapukai yra būtini norint naudotis rodykle.com paslaugomis ir turi būti suaktyvinti Jūsų naršyklėje tam, kad galėtumėte išnaudoti visas portalo rodykle.com funkcijas. Surenkamus duomenis naudojame rinkodaros tikslais Jūsų sutikimo pagrindu: siųsti Jums el. laiškus su naujienomis bei siekdami pagerinti svetainės veikimą. Jūsų asmens duomenis tvarkome laikydamiesi galiojančių Europos Sąjungos ir Lietuvos Respublikos teisės aktų reikalavimų. Asmens duomenys yra saugomi nuo praradimo, neleistino naudojimo ir pakeitimų. Jūs turite teisę susipažinti su savo asmens duomenimis ir kaip jie yra tvarkomi, reikalauti ištaisyti, papildyti ar sunaikinti pateiktus asmens duomenis, taip pat sustabdyti jų tvarkymo veiksmus (atšaukti savo sutikimą). Jeigu Jūs turite kokių nors klausimų, susijusių su asmens duomenų tvarkymu ar šia Privatumo politika, arba turite pasiūlymų, prašome susisiekti su mumis el. paštu [info@rodykle.com]

Uždaryti