Draugė, pragyvenusi Japonijoje metus, parodė,kaip japonai ruošia kiaušinienę pusryčiams

693

Jei jums pabodo paprasta kiaušinienė pusryčiams, tai pabandykite paruošti japonišką šio patiekalo variantą. Gausis originaliai ir labai skaniai.

Tokie rytietiški pusryčiai gaminami per kelias minutes.

Paruošimas

Kad išeitų toks neįprastas patiekalas, jums prireiks keptuvės ir samčio. Iš ingredientų imkite kiaušinius, druską ir prieskonius pagal skonį.

  1. iš pradžių įpilkite į keptuvę vandenį (apie 3-4 cm) ir dėkite ant keptuvės.
  2. Į samtį įmuškite vieną kiaušinį. Sūdyti ir berti prieskonius reikia ruošimo pabaigoje.
  3. Į verdančią keptuvę įleiskite samtį, tik žiūrėkite, kad į jį nepatektų vanduo.
  4. Kai kiaušinis pilnai pabals (maždaug po 10 sekundžių), pasemkite samčiu truputį vandens ir leiskite jį į vandenį. Tokiu būdu jis dar ruošiamas kelias minutes. Jei jūs mėgstate minkštus, tai pakanka palaikyti 1,5-2 min.
  5. Po to išimkite kiaušinį iš vandens, pasūdykite, užberkite prieskonių ir patiekite.

Štai tokia įdomi kiaušinienė jums išeina. Vietoj šakučių galima paimti lazdeles, užsiplikyti žaliosios arbatos ir surengti pilnaverčius japoniškus pusryčius.

Tai jums tikrai patiks!

Comments are closed.

Informuojame, kad siekiant geresnių naršymo sąlygų, šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami su tuo, paspauskite mygtuką „Sutinku“. Galėsite bet kada atšaukti savo pasirinkimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. daugiau informacijos

PRIVATUMO POLITIKA – asmenis, kurie registruojasi gauti rodykle.com naujienlaiškius arba sutinka gauti elektroniniu paštu siunčiamą mūsų informaciją. Registruojantis renkami šie duomenys: el. pašto adresas. Registruodamiesi duodate sutikimą AML rinkti ir tvarkyti Jūsų pateiktus asmens duomenis, kad AML pateiktų Jūsų užprenumeruotas naujienas; – asmenis, kurie rodykle.com interneto svetainėje rašo komentarus bei pildo užklausas. Atliekant šiuos veiksmus renkami šie duomenys: vardas, el. pašto adresas. Rašydami komentarą ar teikdami užklausą duodate sutikimą AML rinkti ir tvarkyti Jūsų pateiktus asmens duomenis; – interneto svetainės lankytojus (SLAPUKAI). Naujienų portalas rodykle.com, kaip ir daugelis tinklalapių, naudoja vadinamuosius slapukus (angl. cookies) tam, kad Jūsų skaitomas ir žiūrimas turinys labiausiai atitiktų Jūsų pomėgius. Slapukas – tai tekstinis failas, kuris yra įrašomas Jūsų kompiuteryje per Jūsų naršyklę, kad mūsų tinklalapis galėtų Jus įsiminti. Slapukas nėra naudojamas Jūsų tapatybės identifikacijai. Slapukai yra būtini norint naudotis rodykle.com paslaugomis ir turi būti suaktyvinti Jūsų naršyklėje tam, kad galėtumėte išnaudoti visas portalo rodykle.com funkcijas. Surenkamus duomenis naudojame rinkodaros tikslais Jūsų sutikimo pagrindu: siųsti Jums el. laiškus su naujienomis bei siekdami pagerinti svetainės veikimą. Jūsų asmens duomenis tvarkome laikydamiesi galiojančių Europos Sąjungos ir Lietuvos Respublikos teisės aktų reikalavimų. Asmens duomenys yra saugomi nuo praradimo, neleistino naudojimo ir pakeitimų. Jūs turite teisę susipažinti su savo asmens duomenimis ir kaip jie yra tvarkomi, reikalauti ištaisyti, papildyti ar sunaikinti pateiktus asmens duomenis, taip pat sustabdyti jų tvarkymo veiksmus (atšaukti savo sutikimą). Jeigu Jūs turite kokių nors klausimų, susijusių su asmens duomenų tvarkymu ar šia Privatumo politika, arba turite pasiūlymų, prašome susisiekti su mumis el. paštu [info@rodykle.com]

Uždaryti